KONST / Litografier / Färglitografi 12257371
nr 1225 7371
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 45/190. Motivet: 58x80 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 17 december 2018
kl 20:20:53
1.600 kr
2.000 kr
Peter Dahl (f. 1934)