KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13924318

nr 1392 4318

Elsa Mårtensson

(f. 1918), Sverige

Oljemålning, Elsa Mårtensson (f. 1918), Sverige. Stilleben. Signerad. Olja på duk, 60x80cm, yttermått inklusive ram: 74x94cm

Konditionsrapport: smärre dukskada

Elsa Mårtensson, svensk konstnär född i Malmö 1918.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 april 2021
kl 19:46:10

22/4 17:32:20 1      Vinnande bud

Elsa Mårtensson

Läs mer om Elsa Mårtensson