ART / Lithographs / Silkscreen 11031574
nr 1103 1574
Erik H Olson
(1909-1995), Sverige
Erik H Olson (1909-1995), 83/100, sheet: 60x67, löst blad,
SILKSCREEN, Erik H Olson (1909-1995), 83/100, bladets mått: 60x67, löst blad
Withdrawn
Monday April 24 2017
at 19:07:58
Erik H Olson
Read more about Erik H Olson