ART / Etchings etc / Colour etching 12916546

nr 1291 6546

COLOUR ETCHING

triptych, Dagmar Norell, 1/10, signed. Subject: 10x6 /st,

triptyk, Dagmar Norell. Signerad, numrerad 1/10. Motivet: 10x6 /st

Yes

400

Monday November 25 2019
at 20:08:20