FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 9031053

nr 903 1053

CUPBOARD

teak, 1950s, length: 110, width: 44, height: 114, smärre skador,

teak, 1950-tal, längd: 110, djup: 44, höjd: 114, smärre skador

600

SEK 600

Monday July 28 2014
at 18:29:17