KONST / Litografier / Färglitografi 5506554
nr 550 6554
Färglitografi
Signerad Lena A Linderholm, 151/225, abstrakt stilleben, 54x70
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 3 november 2008
kl 16:09:56
350 kr
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr
6