ART / Etchings etc / Graphic art 12509241

nr 1250 9241

GRAPHIC ART

mother and child. Subject: 64x52, wear, damages.

Mor och barn. Motivet: 64x52

Condition: slitage, skador

600

SEK 150

Monday April 29 2019
at 19:45:46

27/4 15:30:15 1      100 kr
29/4 11:42:48 2      Vinnande bud