ART / Oil paintings / Oil paintings 16197122
nr 1619 7122
OIL PAINTINGS
2 pcs, påmålade tryck, 19th century, outer dimensions including frame: 16x22,
2 st, påmålade tryck, 1800-tal, yttermått inklusive ram: 16x22 cm. Ej signerad
600
SEK 150
Monday May 13 2024
at 20:54:48
100 kr