KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7663377

nr 766 3377

1700-tal, Försäljare, 40 x 50

Kondition: slitage, skador

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.300 kr

måndag 2 juli 2012
kl 17:48:03

23/6 21:51:06 1      3.200 kr
2/7 15:15:11 2      Vinnande bud