ART / Oil paintings / Oil painting 12815483

nr 1281 5483

Sven Svensson

(1906-1999), Sverige

Sven Svensson (1906-1999), Sweden. Alvaret i motljus, Mörbylånga. Oil on panel, signed. 18x20,

OIL PAINTING, Alvaret i motljus, Mörbylånga. Olja på pannå, signerad. 18x20 cm

Yes

1500

SEK 1600

Monday October 14 2019
at 19:17:18