KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17526793

nr 1752 6793

Martin Palm, Signerad, Stilleben. Olja på pannå, 80x55 cm, yttermått inklusive ram: 87x62 cm

Utrop:

600 kr

måndag 12 januari 2026
kl 18:51:18

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.250 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.250 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor