KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914273

nr 1391 4273

Di Marino, Signerad. Olja på pannå, 20x28, yttermått inklusive ram: 33x41 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 19 april 2021
kl 18:36:27

13/4 21:34:16 1      600 kr
19/4 18:31:27 2      Vinnande bud