FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bänk/skÃ¥p 14576164

nr 1457 6164

Bänk/skåp

oriental. Width: 130 cm. Width: 33 cm, height: 55 cm, wear, damages.

orientaliskt. Bredd: 130 cm. Djup: 33 cm, höjd: 55 cm

Condition: slitage, skador

SEK 100

Monday Mars 28 2022
at 19:17:57

27/3 10:02:17 1      Vinnande bud