MÖBLER / Skåp & hyllor / Bänk/skÃ¥p 14576164

nr 1457 6164

Bänk/skåp

orientaliskt. Bredd: 130 cm. Djup: 33 cm, höjd: 55 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 mars 2022
kl 19:17:57

27/3 10:02:17 1      Vinnande bud