KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17334272

nr 1733 4272

Mats Norryd

(1944-1989), Sverige

Signerad, blandteknik, 60x92 cm, yttermått inklusive ram: 76x108 cm

Utrop:

600 kr

måndag 20 oktober 2025
kl 20:43:02

Mats Norryd

Läs mer om Mats Norryd