ART / Sculptures and works of art / Sculpture 17355125

nr 1735 5125

SCULPTURE

LeJan, Belgium, 1900-talets första hälft. Skulptur i form av fisk. Glaserad keramik med krackelyrer. Height: 31 cm. Length: 40 cm,

LeJan, Belgien, 1900-talets första hälft. Skulptur i form av fisk. Glaserad keramik med krackelyrer. Höjd: 31 cm. Längd: 40 cm

1000

SEK 700

Monday October 27 2025
at 19:50:23

27/10 18:19:14 1      Vinnande bud