KONST / Litografier / Färglitografi 12476050
nr 1247 6050
Sven Lingardsz
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, "Brobygge. Signerad, daterad 1986, Motivet: 50x65,126/230
Sven Lingardsz, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:25:14
3/4 19:50:51