ART / Oil paintings / Oil paintings 12509210
nr 1250 9210
OIL PAINTINGS
2 pcs, Sven Göran Svensson, birds. Oil on canvas, signed. 70x55,
2 st, Sven Göran Svensson, Fåglar. Olja på duk, signerad. 70x55
1000
SEK 500
Monday April 29 2019
at 18:04:46
29/4 17:58:55