KONST / Litografier / Färglitografi 16033061

nr 1603 3061

Färglitografi

Andreas Ribbing, komposition. Signerad, numrerad 105/200. Färglitografi, bildmått: 29x40cm, yttermått inklusive ram: 41x51 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 mars 2024
kl 18:48:30

4/3 18:32:46 1      Vinnande bud