KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 15417200
nr 1541 7200
Svenerik Jakobsson
(f. 1934), Sverige
Grafiska blad, 3 st, oramade lösa blad, Grafiska Sällskapet, portfölj 3,1992. Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Nils G Stenqvist (1934-2005), Sverige. Signerade och numrerade 164/260. Bladets mått: ca 50x40 cm
Svenerik Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1934 i Åre.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 maj 2023
kl 20:47:20
16/5 22:51:29
22/5 13:43:56
Svenerik Jakobsson
Läs mer om Svenerik Jakobsson