MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Vasaorden 15685256
nr 1568 5256
Vasaorden
Förgyllt silver / emalj. Diameter: 2 cm cm, gross weight: 3 g, wear.
Förgyllt silver / emalj. Diameter: 2 cm, bruttovikt: 3 g
Condition: slitage
800
SEK 500
Monday October 2 2023
at 18:21:25
29/9 15:10:34