KONST / Litografier / Färglitografi 11522531
nr 1152 2531
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Färglitografi, Jukka Vänttinen (f. 1954), 'Under tiden', 1998, signerad och numrerad 3/70, motivet: 82x25
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 11 december 2017
kl 19:23:52
350 kr
400 kr
600 kr
1.500 kr
2.200 kr