KONST / Litografier / Färglitografi 11482618
nr 1148 2618
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 87/150. 61x85 cm
Kondition: saknar glas, skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:03:36
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann