FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 12544500
nr 1254 4500
STOOL
1950s. Height: 62 cm, wear, benknopp saknas.
1950-tal. Höjd: 62 cm
Condition: slitage, benknopp saknas
SEK 700
Monday May 13 2019
at 18:58:27
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
300 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Robot)