FURNITURE / Chairs and Stools / Rocking chair 8641575
nr 864 1575
ROCKING CHAIR
Sent 50-tal, 'Gunga din' IKEA,
Sent 50-tal, 'Gunga din' IKEA
Condition: slitage
600
SEK 400
Monday December 9 2013
at 19:35:08
100 kr
250 kr
250 kr
350 kr