FURNITURE / Chairs and Stools / Rocking chair 8641575

nr 864 1575

ROCKING CHAIR

Sent 50-tal, 'Gunga din' IKEA,

Sent 50-tal, 'Gunga din' IKEA

Condition: slitage

600

SEK 400

Monday December 9 2013
at 19:35:08