ÖVRIGT / Diverse / Speldosa 17212145
nr 1721 2145
Speldosa
utforamd som en bok, 16x15 cm, fungerande
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 september 2025
kl 20:04:56
150 kr
250 kr