KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15407331
nr 1540 7331
Jean Skoglund
(1908-1948), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 31,25x31 cm, yttermått inklusive ram: 31x35 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 maj 2023
kl 18:36:38
15/5 18:12:39
Jean Skoglund
Läs mer om Jean Skoglund