KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12848121
nr 1284 8121
Träsnitt
Japan, 1900-tal, Geisha, 57x28 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:42:28
150 kr
300 kr
350 kr
400 kr