KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15652017

nr 1565 2017

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Mariaberget Stockholm. Signerad, numrerad 206/360, daterad -74. Bildmått: 33x44 cm, yttermått inklusive ram: 43x55 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 september 2023
kl 18:29:10

  • Tema
  • 25 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén