ART / Lithographs / Litograph in colors 9963808
nr 996 3808
LITOGRAPH IN COLORS
Mats Åkerman, Gatuvy, 67/200, sheet: 64x52, passepartout med fläckar.
Mats Åkerman, Gatuvy, 67/200, bladets mått: 64x52
Condition: passepartout med fläckar
700
SEK 500
Monday November 23 2015
at 19:34:38
22/11 18:59:15