KONST / Litografier / Färglitografi 12113019
*
nr 1211 3019
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Sign RB, "Evening". Signerad, numrerad 21/300. Motivet: 55x37 cm
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 22 oktober 2018
kl 19:42:07
- Tema
22 okt
Grafik
PÃ¥ Tema Grafik den 22 oktober har vi samlat grafisk konst av konstnärer som MÃ¥rten Andersson, Georges Braque, James Coignard, Corneille, Lena Cronqvist, Peter Dahl, Salvador DalÃ, Carl Johan De Geer, ...
Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:21
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39
-
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16
*
Färglitografi
Läs mer om Grafik
nr 1211 3019
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Sign RB, "Evening". Signerad, numrerad 21/300. Motivet: 55x37 cm
| Följerätt | |
|---|---|
Utgick |
|
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 oktober 2018 |
- Tema
22 okt
Grafik
PÃ¥ Tema Grafik den 22 oktober har vi samlat grafisk konst av konstnärer som MÃ¥rten Andersson, Georges Braque, James Coignard, Corneille, Lena Cronqvist, Peter Dahl, Salvador DalÃ, Carl Johan De Geer, ...
Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:21 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39 -
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16



