KONST / Litografier / Färglitografi 8805329
nr 880 5329
Georges Laporte
(1926-2000), Frankrike
Färglitografi, George Laporte, strandmotiv, 23/200, motivet: signerad, 44x59
GeorgesLaporte, fransk bildkonstnär född 1926, död 2000.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 mars 2014
kl 18:45:12
400 kr
300 kr
400 kr
Georges Laporte
Läs mer om Georges Laporte