KONST / Litografier / Färglitografi 17454399
nr 1745 4399
Färglitografi
Harald Lyth (f. 1937), Sverige. Signerad, färglitografi, numrerad 40/45. Bladets mått: 27x20 cm, yttermått inklusive ram: 44x35
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 december 2025
kl 19:28:35
300 kr
350 kr