KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15543088
nr 1554 3088
Blandteknik
Karl Gerhard Larsson, "Kalletavla", Kompoisiton. Signerad, daterad -66. Blandteknik, 46x68 cm, yttermått inklusive ram: 50x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 18:36:08
1/8 22:18:19
100 kr
7/8 18:31:08