MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 8778058

nr 877 8058

MIRROR

,

förgylld, Nyrokoko, 90x100

Condition:

2000

SEK 900

Monday February 24 2014
at 18:00:00

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.