nr 1167 4001
Édouard Chimot
(1880-1959), Frankrike
Etsningar, Erotiska motiv, signerade, 17,5x14 resp. 22,5x18
Édouard Chimot, fransk bildkonstnär född 1880, död 1959.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 mars 2018
kl 20:20:13
5/3 20:15:13
Édouard Chimot
Läs mer om Édouard Chimot