KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Computer art 16873248

nr 1687 3248

Sture Johannesson

(1935-2018), Sverige

Computer art, Signerad, numrerad 66/200, daterad -90,35x45 cm, yttermått inklusive ram: 46x57 cm

Sture Johannesson, svensk bildkonstnär född 1935, död 2018.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 mars 2025
kl 20:19:02

14/3 08:57:26 1      500 kr
17/3 17:29:36 2      Vinnande bud

Sture Johannesson

Läs mer om Sture Johannesson