KONST / Litografier / Färglitografi 13909380

nr 1390 9380

Ingrid Roth

(f. 1958), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 197/290, oramat löst blad. Bladets mått: 60x83 cm

Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 april 2021
kl 18:21:53

Ingrid Roth

Läs mer om Ingrid Roth