KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16123462
nr 1612 3462
Torsten Föllinger
(1922-2010), Sverige
Tusch, Djur. Signerad, daterad -55 cm, yttermått inklusive ram: 24x40 cm
Torsten Föllinger, svensk konstnär född 1922, död 2010.
Utrop:
500 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:31:43
Torsten Föllinger
Läs mer om Torsten Föllinger