KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16045302
*
nr 1604 5302
Oljemålning
Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Signerad, i ottan. Olja på pannå, 75x121 cm, yttermått inklusive ram: 90x137 cm
Följerätt
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 mars 2024
kl 18:41:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/3 14:22:55
1
Vinnande bud
11/3 15:48:26
1
justering av budtak
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bengt elde i ottan olja olja på pannå oljemålning oljemålningar sverige
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10
-
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:14
*
Oljemålning
nr 1604 5302
Oljemålning
Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Signerad, i ottan. Olja på pannå, 75x121 cm, yttermått inklusive ram: 90x137 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 6.000 kr |
| Såld: | 4.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 mars 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/3 14:22:55 | 1 | Vinnande bud |
| 11/3 15:48:26 | 1 | justering av budtak |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bengt elde i ottan olja olja på pannå oljemålning oljemålningar sverige
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10 -
7147 Oljemålning
Bengt Pettersson (1929-2010), stadsmotiv. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:14



