KONST / Litografier / Färglitografi 17113346
nr 1711 3346
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Signerad. Färglitografi, bildmått: 58x76 cm, yttermått inklusive ram: 73x91 cm
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 juni 2025
kl 18:20:22
28/6 11:41:43