KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9478048
nr 947 8048
Akvarell
Andreas Marko, Landskap med hus, signerad, 19x24
Utrop:
8.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 mars 2015
kl 19:23:37
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)