ART / Lithographs / Litograph in colors 14476092
nr 1447 6092
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), Sweden. Motiv från Themsen. Signed, numbered 112/310. Litograph in colors, Image dimensions: 29x43, outer dimensions including frame: 45x57,
LITOGRAPH IN COLORS, Motiv från Themsen. Signerad, numrerad 112/310. Färglitografi, bildmått: 29x43, yttermått inklusive ram: 45x57 cm
SEK 100
Monday February 7 2022
at 20:15:09
1/2 09:15:41
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson