ART / Oil paintings / Oil painting 5362064

nr 536 2064

OIL PAINTING

Lenght: ()

osignerad, 1800-tal, tiggare, 18x22, (färgbortfall)

300

SEK 1800

Monday August 18 2008
at 18:01:56