ART / Lithographs / Litograph in colors 11796146
nr 1179 6146
Lennart Roupe
(f. 1918), Sverige
Lennart Roupe (b. 1918), Sverige. Riksbron. Signerad, numbered 97/190, bladets mått: 59x66 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Riksbron. Signerad, numrerad 97/190, bladets mått: 59x66 cm
Lennart Roupe, Swedish painter, graphic artist and draughtsman, born 1918.
600
Monday April 23 2018
at 19:35:20
Lennart Roupe
Read more about Lennart Roupe