ART / Lithographs / Litograph in colors 11796146

nr 1179 6146

Lennart Roupe

(f. 1918), Sverige

Lennart Roupe (b. 1918), Sverige. Riksbron. Signerad, numbered 97/190, bladets mått: 59x66 cm,

LITOGRAPH IN COLORS, Riksbron. Signerad, numrerad 97/190, bladets mått: 59x66 cm

Lennart Roupe, Swedish painter, graphic artist and draughtsman, born 1918.

Yes

600

Monday April 23 2018
at 19:35:20

  • Artist/Designer

Lennart Roupe

Read more about Lennart Roupe