KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12376119
nr 1237 6119
Akvareller
2 st, Oidentifierad konstnär. Omkring 1900, Signerade Clara L-n, Lanskap med krukor & ruiner, signerade. Motivet: 30x22 ca
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 februari 2019
kl 18:28:18
700 kr
800 kr
900 kr