KONST / Litografier / Färglitografi 12476042
nr 1247 6042
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1987, PT, bladets mått: 57x80
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 april 2019
kl 19:59:23
5/4 10:43:43