KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8939066
nr 893 9066
Pontus Löberg
(1935-2005), Sverige
Oljemålning, Pontus Löberg, Blomstilleben, signerad. , daterad a tergo 1948
Pontus Löberg, svensk bildkonstnär född 1935, död 2005.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 maj 2014
kl 19:30:33
11/5 22:28:26
Pontus Löberg
Läs mer om Pontus Löberg