KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyrer 10357543
nr 1035 7543
Miniatyrer
2 st, i mässingsram, Napoleon och Josephine, signerad, 8x6
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 2 maj 2016
kl 19:07:30
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.900 kr