KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16118400
nr 1611 8400
Ulf Röll Larsen
(f. 1948), Danmark
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 74x54 cm
Ulf Røll Larsen, dansk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 april 2024
kl 18:50:16
5/4 16:19:08