KONST / Litografier / Serigrafi 14082165
nr 1408 2165
Maya Eizin Öijer
(f. 1946), Sverige
Serigrafi, "Mishima - confession of a mask". Signerad, numrerad 9/50. Motivet: 51x67,5, yttermått inklusive ram: 69x85 cm
Maya Eizin Öijer, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:23:16
10/7 17:26:54
350 kr
12/7 18:21:15